Urządzenie do masażu uciskowego źródło unikalnych benefitów

Urządzenie do masażu uciskowego źródło unikalnych benefitów

Urządzenie do masażu uciskowego to niewielkie, aczkowiek skuteczne i przy tym bardzo  przenośne urządzenie do ucisku (masażu) w warunkach domowych i generalnie w małych gabinetach rehabilitacji, chirurgii, domach wczasowych i placówkach kosmetologii. Urządzenie do masażu uciskowego umożliwia wykorzystanie praktycznie 4 różnych typów mankietów oferujących inne techniki uciskowo-masujące. Urządzenie do masażu uciskowego to aparat, którym warto się zainteresować.

Urządzenie do masażu uciskowego osiągnięciem w dziedzinie rehabilitacji

Urządzenie do masażu uciskowego posiada bardzo precyzyjną, opartą na technologii cyfrowej regulację ucisku. Możliwość regulacja dotyczy w zasadzie każdej komory rękawa z osobna. Dzięki temu odpowiednio dobrany tryb do pacjenta i parametry masażu limfatycznego wzmacniają skuteczność terapii, która nawet bez indywidualnego podejścia jest wystarczająco wysoka.

Urządzenie do masażu uciskowego

Urządzenie do masażu uciskowego umożliwia rehabilitację i odżywienie bardzoróżnych partii ciała. Zaprojektowano je współpracując ze specjalistycznym gronem wykwalifikowanych fizjoterapeutów. Urządzenie do masażu uciskowego powstawało według wieloletnich analiz bazując w  zasadzie na ich wieloletnim doświadczeniu i praktyce w zakresie leczenia obrzęków i rehabilitacji. Dzięki temu, że urządzenie do masażu uciskowego jest niewielkie i poręczne, a także bardzo łatwe w użyciu. Może być  nawet wykorzystywane nie tylko w gabinetach rehabilitacji, ale samodzielnie przez pacjenta  również w jego w domu. Urządzenie do do masażu uciskowego wykonując każdy rodzaj masażu usprawnia znacznie przepływ limfy w naczyniach, dzięki czemu szybko i skutecznie likwiduje obrzęk. Masaż limfatyczny głównie wykonywany jest za pomocą tzw. mankietów, czyli specjalnych rękawów aparatu, które polegają na metodzie uciskowych ruchów przeznaczonych konkretnie do danej partii ciała ( na np. rękę, nogę, stopę, czy tułów). Każdy z rękawów (mankietów) jest podzielony na separatywne 4 segmenty.

Jakub

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *