Urządzenie do masażu uciskowego przyszłością twojego zdrowia

Urządzenie do masażu uciskowego przyszłością twojego zdrowia

Urządzenie do masażu uciskowego przeznaczone jest z założenia do masażu uciskowego różnych partii ciała. Zaprojektowano je we współpracy z dużym gronem fizjoterapeutów. Wiedza bazowa i ogólne założenia projektowe bazowały na ich wieloletnim doświadczeniu z branży w zakresie leczenia niedoczynności, sinienia i obrzęków. Ze względu na to, że urządzenie do masażu uciskowego jest niewielkie oraz niesamowicie kompaktowe, jego poręczność oraz bardzo łatwy w użyciu interfejs sprawiają, że jest to produkt skierowany w zasadzie do każdego. Może być wykorzystywany w klinikach, gabinetach profesjonalnej rehabilitacji, ale przede wszystkim w domu. Urządzenie do masażu uciskowego w czasie pracy, wykonując masaż uciskowy, usprawnia głównie przepływ limfocytów w naczyniach.  W ten sposób szybko i skutecznie likwiduje każdy możliwy obrzęk w każdym miejscu na ciele.

Urządzenie do masażu uciskowego, a bolesne obrzęki

Urządzenie do masażu uciskowego posiada bardziej precyzyjną, cyfrową regulację ucisku. Dzięki odpowiednio dobranym do pacjenta parametrom masażu limfatycznego skuteczność terapii jest wysoka, a zabiegi przebiegają całkowicie bezboleśnie. Urządzenie do masażu uciskowego doskonale sprawdza się w przypadku zarówno zdrowych jaki cierpiących na obrzęk asymetryczny, wymagających zróżnicowanego ucisku komórek.

Urządzenie do masażu uciskowego sposobem na nieinwazyjną kosmetykę ciała

Urządzenie do masażu uciskowego pozwala na wykonanie profesjonalnego masażu limfatycznego wykonywanego za pomocą specjalnych mankietów i rękawów uciskowych. Wymagana jest regulacja, która dotyczy każdej komory rękawa osobno. Ogólnie urządzenie do masażu uciskowego to świetne, niepowtarzalne przenośne urządzenie do wykonywania uciskowego masażu w warunkach i mirze domowym. Nie trzeba będzie ich po zakupie przeprowadzać w np. małych gabinetach rehabilitacji. Urządzenie do masażu uciskowego umożliwia wykorzystanie różńych typów rękawów:

  • rękaw na tułów
  • rękaw na uda
  • rękaw do masażu ręki
  • rękaw do masażu nóg
  •  wkładka do refleksoterapii na stopy

Jakub

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *