Urządzenie do cellulitu

Urządzenie do cellulitu

Urządzenie do cellulitu to prawdziwy ewenement wśród niezliczonych metod na walkę z cellulitem. Stanowi jeden z najciekawszych stosowanych obecnie apartów na cellulit. Zupełnie jak w przypadku podobnych innych rozwiązań, bardzo ważne jest żeby działać równocześnie na wielu poziomach. Dla wyobrażenia należy zacząć stosować odpowiednią dietę, a także nie stronić od aktywności fizycznej. Warto używać również odpowiednich kremów na konkretne powierzchnie ciała. W przeciwnym razie niestety, ale w innym wypadku będziemy sami sabotować swoje wysiłki. Jak stosować takie urządzenie do celluitu? Jakie warto wybrać?

Urządzenie do celluitu, na które warto postawić

Urządzenie do celluitu działa na tej zasadzie, że pobudza intensywnie wszystkie tkanki podskórne. Przyspieszone zostaje do maximum krążenie krwi i przepływ limfy. Szybko usuwane są w ten sposób toksyny oraz nadmiar szkodliwych lipidów z organizmu. Najlepiej jest stosować je w połączeniu z kremami antycellulitowymi, gdyż dopiero wtedy doskonale poprawiają one wchłanianie się składników aktywnych.

Jak prawidłowo stosować urządzenie do celluitu i wykonać masaż na cellulit?

W użytku urządzenie do celluitu ma kilka ogólnych i ważnych zasad zasad, które odnoszą się do każdego stosowania. Urządzenie do celluitu wykonuje się, co kilka dni, minim przez kilkanaście do kilkudziesięciu minut. Masaże można zawsze wykonywać się w kierunku serca, co zwiększa efektywność. Zacząć powinno się od kostek, powoli kierując się do ud i pośladka. Ważne jest, aby nie ograniczać się w ruchach wyłącznie do danego obszaru. Dobrze jest się oczywiście na nim skupić oraz poświęcić mu więcej czasu, ale należy masować całe ciało.

Manualne urządzenie do cellulitu

Urządzenie do cellulitu to faktycznie najprostsze i najtańsze rozwiązanie w porównaniu do   drogich zabiegów. Obrotowa głowica pokryta jest małymi kolcami. Służą do pobudzania tkanki. Warto wybierać tylko urządzenia drewniane, będą bowiem znacznie delikatniejsze dla skóry niż te plastikowe.

Jakub

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *