Intymna estetyka za pomocą urządzenia do ginekologii estetycznej

Intymna estetyka za pomocą urządzenia do ginekologii estetycznej

W specjalistycznych gabinetach kosmetologii i chirurgii plastycznej można coraz częściej skorzystać z urządzenia do ginekologii estetycznej, które zapewnia  bardzo szeroką ofertę zabiegów głównie z zakresu korekt ginekologii estetycznej. Zabiegi, na które najczęściej decydują się kobiety to zabiegi przeprowadzane z użyciem specjalistycznego lasera i zarazem urządzenia do ginekologii estetycznej. Pozwala on nie tylko na poprawę estetyczną miejsc intymnych, ale również na leczenie chorób takich jak np. wysiłkowe nietrzymanie moczu.

Jak wygląda leczenie za pomocą urządzenia do ginekologii estetycznej?

Zabiegi tego typu polegają na włożeniu do pochwy końcówki lasera i następnie naświetlaniu przez kilka minut miejsca. Później naświetlone zostają okolice cewki moczowej, a następnie w przedsionku pochwy. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i przede wszystkim nieinwazyjny Pacjentka zawsze od razu wraca bez problemu do życia codziennego.

Jakie jeszcze urządzenia do ginekologii estetycznej oferują możliwości?

Przykładowo możliwe jest obkurczanie pochwy i rewitalizacja po porodzie. Zabieg taki wykonuje się z reguły laserowo i w podobny sposób jak np. przy problemie nietrzymania moczu jest krótki i bezbolesny. Diametralna różnica polega głównie na tym, że w przypadku tej metody laser działa się na absolutnie wszystkie ścianki pochwy. Służy to obkurczeniu się i odświeżeniu pochwy, a przez to leczeniu atrofii pochwy i automatycznie, dodatkowo suchości pochwy w okresie wczesnej menopauzy.

Jakub

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *